abit
04 خرداد 1402 - 11:47

افتخارآفرینی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی مرهون وحدت مردم ایران است

فرمانده ارشد نظامی آجا در خراسان جنوبی گفت: جمهوری اسلامی متعلق به فرد، طبقه یا گروه خاصی نیست و هر زمان که نیروهای مسلح جمهوری اسلامی اقتدار و عزت آفریده، یک ملت و یک ایران پشت آن بوده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از فردوس، امیرسرتیپ دوم جلیل شاطری امروز در جلسه شورای اداری شهرستان فردوس که در محل امامزادگان شهرستان برگزار شد، افزود: اگر کشوری قوی‌ترین بمب‌ها را داشته باشد، اما خیزش مردمی کنترل نشود و وحدت نداشته باشد، هیچ کاری نمی توان انجام دهد.

وی با تأکید بر اینکه ما و کشور ما مقتدر این و این اقتدار از وحدت ماست، بیان کرد: مقام معظم رهبری، امید است و برای قدرت و تقویت  این امید باید وحدت داشته باشیم.

فرمانده ارشد نظامی آجا در خراسان جنوبی گفت: اگر فردی مسئولیتی را قبول می‌کند باید در آن مسئولیت تاثیرگذار باشد.

امیر شاطری افزود: هیچ کشوری یارای مقابله با ما را ندارد، چرا که ما رهبری داریم که هیچ ترسی از کسی نداشته و ندارد.

وی تصریح کرد: امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری دوشخصیتی تأثیرگذار جهان هستند که تاکنون دنیا مانند این دو را به خود ندیده است.

فرمانده ارشد نظامی آجا در خراسان جنوبی با تأکید بر اینکه اصالت و قرآن دو مؤلفه قدرت ماست،  اظهار داشت: در هر کشور نافرمانی وجود دارد، اما کشور ما کشور با اصالتی است و این اصالت و قرآن را هیچ گاه از دست نخواهیم داد.

امیر شاطری گفت: باید جوانان ما و مدیران ما از تمام دوران های جنگ هشت ساله دفاع مقدس درس بگیریم و همیشه به یاد داشته باشیم که چه بودیم و اکنون کجا قرار داریم.

وی با اشاره به افتتاح هسته گزینش و دفتر استخدام ارتش در فردوس ، گفت: افسران و درجه دارانی که در این مرکز گزینش می شوند، طلایه داران جمهوری اسلامی هستند.

فرماندار فردوس نیز در این جلسه اظهار داشت : اگر در کارها مجاهدت و تلاش کنیم و همه ظرفیت ها را به کار گیریم، خدا هم کمک میکند و گرهی باز خواهد شد که خیلی ها تصور آن راهم نمی‌کنند.

مهدی روشن بیان کرد: باید با تلاش ، عمل جهادی و نگاه هم افزا و وحدت خرمشهرها و مشکلاتی که پیش روی ماست را برطرف کنیم.

وی افزود: مدیران جهادی و انقلابی باید به سخن رهبر انقلاب در خردادماه 92، توجه کنند که فرمودند «هرگاه از مسیر انقلاب و گفتمان انقلاب خارج شدید، سیلی محکمی خواهید خورد»، لذا باید تلاش کنیم از همه ظرفیت‌ها برای حل مسائل استفاده کنیم.

فرماندار شهرستان فردوس در خصوص اهمیت جهاد تبیین در جامعه نیز به مدیران تاکید کرد: باید به انتشار و انعکاس اخبار خدماتی که  مدیران دولت سیزدهم انجام می‌دهند، بیشتر از گذشته پرداخته شود و امیدآفرینی در جامعه گسترش یابد.

انتهای پیام/251/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1237552